3. Okul Öncesi Eğitim Zirvesi

Gelecek Eğitimde Derneği olarak bu yıl "Yeteneğimi Keşfet" teması ve 1500 eğitimcinin katılımıyla 3. Okul Öncesi Eğitim Zirvesi düzenledik.

Öğretmenlerin gelişimine katkı sağlamak amacıyla gönüllü öğretmenler tarafından kurulan Gelecek Eğitimde Derneği olarak;

  • 9 Nisan 2016 Cumartesi günü Haliç Kongre Merkezi’nde I. Okul Öncesi Eğitim Zirvesi’ni
  • 6 Mayıs 2017’de CRR’de II. Okul Öncesi Eğitim Zirvesi’ni düzenledik.

Bu zirveler; Sayın Cumhurbaşkanımızın Eşi Emine Erdoğan Hanımefendi, Millî Eğitim Bakanlarımız, alanında uzman değerli konuşmacılar ve 1250’in üzerinde öğretmeninin katılımı ile gerçekleşti.

Eğitim alanında ülkemizde yapılan en prestij etkinlik konumuna gelen zirvemizi bu yıl yine T.C. Cumhurbaşkanlığı himayesinde, Çalışma, Sosyal Hizmetler ve Aile Bakanlığı ve Milli Eğitim Bakanlığı desteği ile “III. Okul Öncesi Eğitim Zirvesi”, 4 Mayıs 2019 Cumartesi günü Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda düzenlemek için çalışmalara başladık.

2. Geleceğin Eğitimcileri Ödülleri'ne Başvurular Başlıyor

Okul öncesi öğretmenleri, yaptıkları çalışmaları ve projeleri anlatan en fazla 10 dakikalık bir video veya içinde fotoğraf, görsel ögeler, materyalleri içeren proje tanıtım dokümanı hazırlayarak www.okuloncesiegitimzirvesi.com/basvuru adresinden başvuru yapabilecekler.

Gönderilen çalışmalar jüri üyelerimiz tarafından 2 aşamalı olarak değerlendirilecek.