Dijital dönüşüm, geleceği görme işidir.

Vizyonevi Dijital

Vizyonevi Dijital olarak özgün tasarımlı web sitesi ve web tabanlı yazılım projeleri geliştiriyoruz. Kurumların dijital dönüşümüne önemli katkılar sağlıyoruz. Aynı zamanda dijital pazarlamanın tüm parçalarını kurumlar için en uygun olacak şekilde yapılandırıyoruz. Dünya çapındaki trendleri yakından takip eden ve alanında uzman deneyimli ekibimizle dijital pazarlama projeleri ve dijital reklam kampanyaları düzenliyoruz.
Vizyonevi Hakkında

Misyonumuz

Kuruluşların dijital dönüşümüne katkı sağlamak.

Vizyonumuz

Dijital hizmetlerde değer oluşturan bir kuruluş olmak.

Temel Değerlerimiz

Güvenilirlik, Öğrenmek, Yenilikçilik, Sadelik.


Çalışma Sistemimiz

★ Stratejik Planlama

★ Kreatif Tasarım Süreci

★ Uygulama

★ Geri Bildirim

★ Raporlama

Çözümlerimiz

Dijital Pazarlama

Dijital platformlar üzerinde hedef kitle analizi, rakip analizi gibi değerlendirmeler yaparak marka ihtiyaçlarını belirliyoruz. Fiyat/performansa göre değerlendirmeler yaparak daha fazla görünürlüğe ulaştıracak medya planlaması ile dijital reklam stratejileri geliştiriyor ve markanızı güçlendiriyoruz.

Web Site Geliştirme


Yeni nesil yazılım ve tasarım trendlerine uygun, modüler, kullanıcı dostu, kullanımı kolay ve arama motoru uyumlu siteler geliştiriyoruz. Sitelerin mobil ekranlarda da performanslı ve doğru çalışması için gerekli tedbirleri alıyoruz. E-ticaret sitelerinden tek sayfalı sitelere, kurumsal siteden haber sitesine kadar tüm çalışmaları ürünün ruhuna göre tasarlıyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya mecralarında marka ve hizmetinize en uygun içerikleri düzenli olarak üretiyor ve ilgili kitleye ulaşacak şekilde reklam kampanyaları ile ulaştırıyoruz. Markanızın sosyal medya stratejisini planlıyor ve kurumsal itibarı dikkate alarak tüm hesapları yönetiyoruz. Özellikle sosyal sorumluluk projeleri ve etkinliklerin ilgili kitleye ulaştırılmasında geliştirdiğimiz çözümlerimiz ile maksimum erişim elde ediyoruz.

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Etkili dijital pazarlama İçin en önemli husus arama motorlarının son güncellenen kriterlerine göre güncellenmiş web sitesidir. Arama sonuçlarının ilk sıralarında bulunmak, sitenizin çok sayıda kullanıcı tarafından ziyaret edilmesini sağlar. Doğru ve arama motorlarının kriterlerine uygun yapılmış değişiklikler ziyaretçi sayınızı ve ziyaretçi kalitenizi de arttırır.

Projeler

Etkinlik Sosyal Medya Yönetimi

Etkinliklerin sosyal medya aracılığı ile geniş kitlelere duyurulmasını sağlıyoruz. Alanında uzman ekibimiz ile tüm platformlar etkin kullanılarak etkinlik sosyal medya çalışması yapıyoruz. Konuşmaların önemli kısımlarını çekilen fotoğrafla birlikte paylaşılmasını, Etkinlik alanlarından ve salonlardan fotoğraf ve video çekimi yaparak paylaşılmasını, Paylaşımların geniş kitlelere duyurulmasını, Röportajlar ve etkinlik alanlarından canlı yayın yapılmasını Bazı konuşmaların sosyal medya platformlarından canlı yayınlanmasını Belirlenen hashtagin TT olacak şekilde sosyal medya içerikleri üretilmesini sağlayacak şekilde bir çalışma stratejisi oluşturuyoruz.

Sosyal Medya Eğitimi


Kurumların ihtiyaç duyduğu eğitimler yapılan ihtiyaç analizi ve katılımcıların bilgi seviyesine göre planlanır ve icra edilir. Çalışanların kurumlarını sosyal medyada doğru şekilde temsil etmeleri ve kurumun tanıtımına katkı sağlamaları dijital pazarlamanın en önemli ayaklarından biridir. Bu eğitime bir şirkette sosyal medya uzmanı olarak iş başvurusu yapmak isteyen veya sosyal medya uzmanı olmak isteyen herkes başvurabilir.

Sosyal Medya İçerik Atölyesi


Uzman eğitmenlerimiz denetiminde içerik geliştirme fırsatı bulacağınız bu eğitimde, kurumlar ya da kendi markanız/blogunuz için nasıl içerik geliştirebileceğinizi, nelere dikkat etmeniz gerektiğini öğrenmiş olacaksınız.

Referanslarımız


Gelecek Eğitimde Platformu (@gelecekegitimde)

Tarih Arşivi (@tariharsivi)

TET Proje Pazarı - Proje Baharı 7

MEB 2023’e Doğru Türk Eği̇ti̇m Sistemi Bulma Konferansı

Fatih Eği̇ti̇m Teknolojileri Zirvesi - Fatih ETZ

Yarının Eğitimi Zirvesi -2018

Eği̇ti̇m Teknolojileri Zirvesi - ETZ

Okul Öncesi Eği̇ti̇m Zirvesi

EDUCASHOW

Türkiye Tasarım Vakfı

TEF- Teknoloji ve Eğitim Fuarı ve Kongresi

Eğitim ve Kariyer Günleri

Kariyer Zirvesi

TEDx- Benim Bir Rüyam Var

PEGEM - ICES/UEBK - Uluslararası Eğitim Bilimleri Kongresi

International StoryTelling Conference

Altınçağ Değerler Eğitimi Sempozyumu

3D Education Conference

Arama Konferansları ve Ortak Akıl Toplantıları

EduCentra Uzaktan Eği̇ti̇m Sistemi

Online Sınav Sistemi

EduMetric Okul Yönetim Sistemi

İdealTercih Üniversite Tercih Robotu

Lütfen kurumunuza almak istediğiniz dijital hizmet hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçin.